Oficjalny portal Gminy Wierzchosławice!

Nabór w konkursie grantowym FIO Małopolska Lokalnie

25 lutego 2020

29 lutego rusza konkurs grantowy FIO Małopolska Lokalnie dla małopolskich społeczników

Mieszkacie w Małopolsce? Macie interesujący pomysł na działanie w Waszej społeczności, ale nie macie pieniędzy, żeby go zrealizować? A może dopiero założyliście swoją organizację i nie wiecie, skąd wziąć środki na szkolenie dla wolontariuszy, którzy będą wspierać Waszą działalność? Odpowiedzią na te potrzeby może stać się Program Grantowy FIO Małopolska Lokalnie, w którym liczy się przede wszystkim pomysł!

Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych wraz ze Stowarzyszeniem Forum Oświatowe Klucze przygotowała dla mieszkańców i młodych organizacji pozarządowych z terenu Małopolski konkurs grantowy z dofinansowaniem do 5000 zł podzielony na dwie ścieżki wsparcia:
– projekty społeczne, jeśli jesteście młodą organizacją pozarządową, grupą nieformalną lub grupą samopomocową;
– projekty rozwojowe dla młodych organizacji pozarządowych.

Nabór projektów rozpoczyna się 29 lutego 2020 roku i trwać będzie do 21 marca.

Czym różni się konkurs FIO Małopolska Lokalnie od innych?

Stawiamy na ciekawe pomysły i edukację. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych wraz ze Stowarzyszeniem Forum Oświatowe Klucze wypracowały formułę w której fundusze zdobędą najlepsze pomysły, a nie najlepiej napisane wnioski. Będziemy koncentrować się na innowacyjnych projektach na rzecz dobra wspólnego w społecznościach lokalnych oraz na przemyślanych projektach rozwojowych dla organizacji.

Więcej informacji możecie znaleźć na stronie www.malopolskalokalnie.pl  oraz uzyskać na spotkaniach informacyjnych, których terminy są podawane na bieżąco na stronie www i FB https://www.facebook.com/malopolskalokalnie/

Współfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020. Projekt jest współfinansowany ze środków Miasta Krakowa oraz Powiatu Oświęcimskiego. Partnerem projektu jest Województwo Małopolskie

Ostatnia modyfikacja: 25 lutego 2020

Komentowanie jest wyłączone.